وبلاگ

کفش لژدار گیره پشمی

کفش لژدار گیره پشمی -وبسایت ضیا کالا

اگر شما هم با توجه استایل خود مایل هستید برای بلند دیده شدن ظاهرتان از کفش های پاشنه دار استفاده کنید اما از بابت پاشنه کفش خیالتتان راحت نیست. قد کوتاهی دارید و می خواهید کفش پاشنه دار مناسبی بپوشید که احساس راحتی و سبکی کنید. بهتر است به سراغ کفش های لژ دار بروید. در بین کفش های لژدار، کفش لژدار گیره پشمی انتخاب موثرتری برای شما خواهد بود. در این مقاله با ما همراه شوید تا به بررسی این مدل از کفش نیز بپردازیم و با معرفی این کفش شما هم یکی از مشتریان و خریداران این مدل کفش شوید.

کفش لژدار

کفش لژدار -وبسایت ضیا کالا

کفش لژدار یک مدل از کفش های جدید و به روز به شمار می آید، این مدل از کفش ها در عین سبکی و راحتی طرح های متنوعی دارند. برای افرادی که پاهای بلندی دارند و همچنین افرادی که نگران کوتاهی قد خود هستند این مدل کفش انتخاب خوبی می باشد. پاشنه به کار رفته در کفش ژله ای از جنس چوب، چوب پنبه، لاستیک یا پلاستیک طراحی شده است.

خوبی پاشنه این کفش ها به این است که زیاد به چشم نمی آید و ظاهر کفش بیشتر شبیه کفش های اسپرت است. در اصل پاشنه کفش مربوط به ساختار درونی کفش است. اگر به دنبال کفش مناسب و راحت هستید که در کنار لباس ساده و رسمی خود بپوشید این مدل کفش بیشتر مناسب شما است. کفش لژدار گیره پشمی با گیره پشمی به کار رفته در آن ظاهر زیباتری به خود گرفته است و زیبایی خاصی به پای شما می دهد.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد:   کفش بچه گانه چراغ دار

کفش پاشنه بلند یا کفش ژله دار

کفش پاشنه بلند یا کفش ژله دار -وبسایت ضیا کالا

در انتخاب کفش مناسب باید به راحتی و سبکی پایتان در آن دقت کنید و کفش هایی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی داشته باشید. برای اینکه کفش مناسب و خوبی را خریداری کنید بهتر است با توجه به استایل و رنگ مورد نظر و همچنین ست کردن با لباس خود توجه ویژه ای کنید.

اغلب خانم ها با پوشیدن کفش های پاشنه بلند همیشه احساس درد در ناحیه کمر خود می کنند. در واقع با پوشیدن کفش های پاشنه بلند  به تدریج احساس درد کمر به سراغ این افراد می آید برای ایستادن بر روی کفش های پاشنه بلند باید زیاد تعادل را حفظ کرد و همین امر موجب مشکل در ستن فقرات و در نهایت بروز کمر درد می شود.

 

در زیر به مقایسه کفش پاشنه بلند و کفش لژدار گیره پشمی می پردازیم؛

آسیب به ستون فقرات

کفش پاشنه بلند به دلیل پاشنه های باریک و بلند موجب بر هم خوردن تعادل می شود. ارتفاع ایجاد شده به کمک پاشنه های کفش موجب می شود بدن برای حفظ تعادل به سمت جلو متمایل شود و فشار بیشتری به ستون فقرات وارد کند. در صورت متمایل شدن پا به سمت جلو فشار زیادی بر انگشتان وارد می شود. اما در کفش لژدار گیره پشمی ، پاشنه کفش از مواد مرغوب ساخته شده است . گیره پشمی به کار رفته در جلو کفش مانع از بیرون آمدن پا می شود و فشار کمتری به انگشتان پا وارد می کند.

 

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد:   کوچک تر نشان دادن پاهای بزرگ. 7 نکته و ترفند

تفاوت زیبایی

شاید در زمانی که کفش پاشنه بلند می پوشیدید متوجه برجستگی و ضخیم تر شدن پاهای خود شده اید. درست است در زمان پوشیدن کفش پاشنه دار فشاری زیادی به انگشتان پا وارد می شود و در نهایت سینه پا نمایان ترخواهد شد. کفش ژله گیره پشمی راه حل خوبی برای پوشاندن برجستگی پای شما خواهد بود. کفش پاشنه بلند برای لباس های رسمی بیشتر مناسب است ولی کفش ژله گیره پشمی انتخاب خوبی برای تیپ های غیر رسمی و راحت می باشد. اغلب کفش های پاشنه دار ساختار خشک مانندی دارند اما کفش های ژله ای بافت نرم تر و راحت تری دارند.

خرید اینترنتی کفش ژله دار گیره پشمی

اگر قصد خریداری کفش ژله دار  را دارید شما می توانید با مراجعه به سایت فروش کفش ژله دار ، همه طرح ها و رنگ های متنوع این مدل از کفش را به راحتی مشاهده کنید. در سایت فروشگاه رنگ ها و طرح های زیبا برای همه سلیقه ها وجود دارد . شما با توجه به سلیقه و رنگ مورد علاقه خود می توانید هر کدام را که خواستید انتخاب و سفارش دهید.

سخن پایانی

با توجه به توضیحتی که در رابطه با کفش ژله دار گیره پشمی بیان شد شما می توانید این مدل از کفش ها را به خاطر سبکی و راحتی جایگزین کفش های پاشنه بلند کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید