وبلاگ

کفش دبل

کفش های ایمنی دبل

کفش های ایمنی دبل

کفش دبل، ایمنی و راحتی را به شما هدیه میدهد.

ایمنی در محیط های کاری که شرایط سخت در آن واقعیت دارد یک ضرورت است. به همین دلیل ما ایمنی مقرون به صرفه ای را ارائه می دهیم که مشتریان می توانند به آن اعتماد کنند. تولید کفش دبل با خاصیت تراکم دوگانه، راحتی و ایمنی قابل قبولی را برای مصرف کنندگان به ویژه کسانی که در محیط های نا ایمن کار میکنند، فراهم می آورد. این کفش ها به قدر کافی سبک هستند تا موقع پیاده روی یا ورزش هیچ فشاری را به پار وارد نسازند.

کفش های ایمنی دبل با تراکم دوگانه چیست؟

این کفش های ایمنی با پلی اورتان و پلی اورتان ترموپلاستیک الاستیک ایجاد شده اند که باعث می شود زیره کف مقاوم در برابر سایش و ضد استاتیک باشد. کفش های ایمنی با چسبندگی محکم و مقاومت در برابر لغزش ساخته شده اند. آنها یک مارک کفش محبوب هستند که با هدف ارائه بهترین ایمنی و قیمتمقرون به صرفه تولید می شوند. این نوع کفش ها نه تنها خوش پوش هستند و زیبا به نظر میرسند بلکه به شما کمک می کنند بهترین عملکرد خود را در محل کار ارائه دهید.

اهمیت و ضرورت استفاده از کفش های دبل

ایمنی در شرایط سخت کاری الزامی است. بسیاری از آسیب های پا در موسساتی مانند ساختمان، معدن، فلز، مواد غذایی، تدارکات، خودرو، ماشین آلات و صنایع شیمیایی وجود دارد که نیروی کار فیزیکی در آنها زیاد است. انتخاب صحیح با توجه به ماهیت شغل، عامل خطر را به حداقل می رساند.

طراحی کفش های ایمنی دبل

کفش های ایمنی ساخته شده بر اساس کاربرد آسان پلی اورتان شامل 2 لایه به عنوان زیره و زیر میانی است. زیره اول معمولا در برابر گرما، سرما، آب، فشار، زنگ زدگی و روغن مقاوم است و زیره میانی با ساختار تعویض هوا، این امکان را فراهم میاورد تا هوای مناسب به سلول های پا برسد و از خستگی زیاد جلوگیری نماید.

مشخصات فنی کفش ایمنی دبل

داشتن مقاومت الکتریکی آنتی استاتیک به منظور کاهش آسیب تخلیه الکترواستاتیک به بدن انسان با کاهش الکتریسیته ساکن و مقاومت هیدرولیز زیره برای افرادی که در محیط های آبی کار می کنند دو ویژگی مهم مورد انتظار از کفش ایمنی است.

مزایای کفش های دبل

  • مواد کف پا را در شرایط آب و هوای سرد گرم نگه می دارد. عایق حرارتی باعث می شود که در مکان هایی با درجه حرارت پایین کار کند.
  • در شرایط آب و هوایی گرم، کفش اجازه می دهد تا هوا در اطراف پای شما گردش کند تا قسمت داخلی کفش خنک و راحت باشد.
  • خواص ضد استاتیک می تواند شما را در برابر خطرات ناشی از هرگونه تماس تصادفی با مدارها یا قطعات الکتریکی محافظت کند.
  • وزن کفش بسیار سبک بوده و فشار کمتری به پا وارد می کند.

سایر  فواید کاربردی  کفش با چگالی دوگانه

این کفش ها به سرعت به یکی از راه حل های ایمنی در دنیای کفش های محافظ تبدیل شده اند. در اینجا کمی بیشتر در مورد مزایای کفش دو تراکم توضیح میدهیم.

سبک هستند.

این به دلیل نحوه تشکیل پلی اورتان است. به طور خلاصه، ویژگی سبک بئدن برای کفش دبل هنگامی محقق می شود که دی ایزوسیانات ها با سایر ترکیبات دو عملکردی مانند گلیکول ها واکنش نشان دهند. این باعث آزاد شدن میلیون ها حباب کوچک می شود که به سبکی آنها کمک می کند و در نتیجه کفش سبک تری ایجاد می شود.

آنها آب و هوا را کنترل می کنند.

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد زیرا آنها کفش هستند. این نوع کفش ها با چگالی دوگانه اجازه می دهد تا پا در شرایط سرد، عایق و گرم بماند و در صورت گرم بودن هوا به گردش در آمده و پا را خنک نگه دارد. این امر به ویژه در صنایعی مانند ساخت و ساز و معدن که درجه حرارت در خارج از آن متفاوت است مفید می باشد.

آنها راحت هستند.

این امر به این دلیل است که پلی اورتان ها و به ویژه پلی اورتان های با چگالی دوگانه برای راحتی بیشتر، زیره بالشتک تری را ارائه می دهند. این کار تا حد زیادی تضمین می کند که ساعاتی که در این کفش ها صرف می شود راحت باشد. وقتی به کاربردها و صنایع کفش توجه شود، تعجبی ندارد که راحتی بیشتر همه چیز را متفاوت می کند.

بادوام هستند.

کفش های تولید شده با چگالی دوگانه از آنجا که می توانند تا دمای 95 درجه سانتیگراد را تحمل کنند از دوام بیشتری نسبت به کفش های بدون دوام برخوردارند. این موارد وقتی آنها را در نظر بگیرید که چقدر طول می کشد، یک انتخاب منطقی و مقرون به صرفه می سازند.

جمع بندی

از آنجا که زندگی و شرایط خطرناک نامشخص است، تهیه کفش ایمنی با چگالی دوگانه، مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. از خود در برابر همه خطرات محیط کار محافظت کرده و ساعت های طولانی راحت کار کنید. هدف این کفش این است که بهترین ایمنی را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید