وبلاگ

10 ایده برتر ست کردن کفش قهوه ای که سلبریتی ها رعایت میکنند

ست کردن کفش قهوه ای برد پیت

هنگام خرید کفش های قهوه ای یا خارج کردن یکی از آنها از کمد لباس ها سوال اصلی که به ذهن من میرسد این است که حالا لباس چی بپوشم! تا با این کفش های قهوه ای ست باشه. بعضی اوقات هم بی خیال این سوال می شوم و هر رنگ لباسی که به چشمم خورد می پوشم. اغلب نتیجه نهایی قابل قبول است ولی بعضی اوقات دوستانم به من یادآوری می کنند که ست امروزت فاجعه است! پس بهتره کمی مطالعه کنم و ببینم که راه های ست کردن کفش قهوه ای چیه و چه رنگ لباسی با کفش های قهوه ای ست میشه تا از فاجعه های بعدی که ممکنه در صنعت مد رقم بزنم جلوگیری کنم!

 

ست کردن کفش قهوه ای برد پیت

برد پیت با کفش های قهوه ای و شلوار جین آبی و تیشرت سفید

ست کردن کفش قهوه ای با کت و شلوار سرمه ای

بیایید با اوج مد و لباس های مردانه با کفش های قهوه ای یعنی کت و شلوار شروع کنیم. در حالی که صدها کت و شلوار منحصر به فرد برای انتخاب وجود دارد، هم از نظر طرح و هم از نظر رنگ، هیچ چیز به اندازه جذابیت یک کت و شلوار سرمه ای همراه با کفش های آکسفورد قهوه ای نیست.

درست مانند  کت و شلوارهای مشکی ، کت و شلوارهای سرمه ای با ترکیب ایده آلی از سرزندگی و بلوغ به تنهایی چشم نواز هستند. آن‌ها را با کفش‌های قهوه‌ای ست کنید تا توجه همه افراد اطرافتان را به خود جلب کنید.

اگر بخواهیم یکی از دلایل موفقیت عظیم این ترکیب به ظاهر ساده را بیان کنیم، تأکید ما روی رنگ خواهد بود. قهوه ای و آبی قرار است با هم باشند و چیزی غیر از این را نمی توان به این خوبی ست کرد.

این کت و شلوار زیبا را با درخشش چرم و شادابی آبی سرمه ای ترکیب کنید و در نهایت بهترین ست کت و شلوار را خواهید داشت.

ژاوی آلونسو، هافبک سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید با کت و شلوار سرمه ای تیره، کفش قهوه ای تیره، پیراهن آبی و کراوات تارتان

 

پوشیدن کفش قهوه ای و شلوار جین آبی و تیشرت سفید

در سمت دیگر طیف، ما لباسی داریم که تنها با دو عنصر غیر از کفش – شلوار جین آبی و یک تی شرت سفید ساخته می شود. حقیقت مهم این است که اگرچه این ترکیب روی کاغذ ضعیف به نظر می رسد، اما جادوی آن در نحوه اجرا نهفته است. به جای پوشیدن هر تی شرت یا کفشی که در اختیار دارید، موارد زیر را در نظر بگیرید.

تیشرت سفید آستین کوتاه یقه هفت و یا تیشرت سفید آستین بلند یقه هنلی در اولویت هستند اما در کل یک پیراهن، تاپ، نیم تنه و هر چیزی مانند این با رنگ سفید انتخاب مناسبی است. در مورد شلوار جین، شلوار جین سرمه ای یا آبی راسته انتخاب مناسبی است. در نهایت، کفش ها باید چکمه های قهوه ای باشند که پاچه های شلوار بالای آن تا شده باشد.

ست کاملی از طیف رنگ های قهوه ای

لباس های تک رنگ  مانند تمام مشکی در مد مردان بسیار رایج است، پس آیا می توانیم همین کار را با رنگ قهوه ای انجام دهیم؟ نه، ما نمی توانیم، اما یک جایگزین وجود دارد، و آن ایجاد یک گرادیان یا طیف رنگ است.

این طیف رنگ را به سلیقه خودتان از تمام لباس های قهوه ای کمد لباستان می توانید بسازید. ولی اگر قصد خرید یک ست کامل لباس و کفش را دارید پیشنهاد ما این است که این تیپ را با یک جفت کفش دربی قهوه ای تیره شروع کنید. این ترکیب را با شلوار چینو خاکی رنگ ست کنید. روی آن یک تی شرت پولو قهوه ای روشن بپوشید و کار تمام است.

این لباس به تنهایی عالی است. تقارن رنگ های محو شده توجه را به آن جلب می کند، در حالی که ترکیب پولو و چینو آن را کامل به نظر می رساند. با این حال، می‌توانید با افزودن یک  کت چرمی قهوه‌ای  به این ترکیب، ست زمستانه خودتان را بسازید. به این نکته توجه کنید که کت باید همرنگ کفش یا تیره تر باشد تا ست درست از آب درآید.

استفاده از کمربند قهوه ای

شما می توانید کفش مشکی را با هر لباسی بپوشید، صرف نظر از اینکه مشکی در آن باشد یا نه. از طرف دیگر، رنگ قهوه ای اگر یک نقطه اتصال در لباس داشته باشد، بهتر عمل می کند. این مسئله توجه ما را به سمت کمربندمان هدایت می کند.

به عنوان مثال، برای ست کردن کفش قهوه ای، یک پیراهن آبی تیره با راه راه های سفید و شلوار آبی پاره پوشیده اید. این لباس با کفش های آکسفورد قهوه ای خوب به نظر می رسد اگر آنها را همانطور که هستند بپوشید. حالا کمربند مشکی را با یک کمربند متناسب با رنگ کفش یعنی قهوه ای جایگزین کنید و این ست لباس از خوب به یکی از بهترین ها تبدیل می شود.

کفش قهوه ای، پیراهن آبی تیره با راه راه های سفید و شلوار آبی پاره

 

اگر دیدید ست لباس شما با کمربند قهوه ای به هم می ریزد، یک چیز کوچکتر را جایگزین آن کنید. مثلا می توانید سراغ گیره کراوات بروید. این یک آیتم کوچک است، اما پوشیدن یک گیره قهوه ای غالب روی یک کراوات رنگ روشن، آن را برجسته می کند و ارتباط آن را با کفش های قهوه ای ایجاد می کند.

استایل پرپی با کت بلیزر تیره

استایل پرپی به لباس هایی اطلاق می شود که به نظر می رسد برای کنار هم قرار دادن آنها به تلاش و توجه زیادی نیاز است اما می توان آنها را در چند دقیقه ست کرد. در واقع سبکی است که در عین سادگی نشان دهنده متمول و ثروتمند بودن فرد دارد. کفش‌های رسمی قهوه‌ای مانند آکسفورد به لطف ارتباط با افراد حرفه‌ای می‌توانند به این درک کمک کنند. شما دو جزء کلیدی برای این لباس دارید: کفش قهوه ای و کت بلیزر تیره .

انتخاب شلوار و پیراهن کاملا به شما بستگی دارد اما بهتر است ساده بمانید. از ترکیبات شناخته شده مانند شلوار سرمه ای، سفید یا زغالی دکمه دار با بلوز یقه یقه اسکی مشکی استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که کفش های شما تمیز و براق هستند تا تغییر شکل کامل شود.

ست کردن کفش قهوه ای با کت تیره

 

الگو برداری از طرح های ارتشی و پلنگی

قلب این لباس یک جفت بوت نظامی آمریکایی قهوه ای با بندهای قهوه ای تیره است. از دیگر عناصر این ترکیب می‌توان به شلوار خاکی رنگ، تاپ یا بلوز مشکی و کت چرم قهوه‌ای اشاره کرد.

شلوار پلنگی نظامی می تواند جایگزینی برای خاکی باشد، اما این طرح این روزها رو به افول است، بنابراین بهتر است از آن اجتناب کنید. همچنین، شدت رنگ چکمه های قهوه ای شما بر ظاهر شما تأثیر می گذارد. چکمه‌های قهوه‌ای روشن از نظر مد بهتر به نظر می‌رسند، اما قهوه‌ای تیره برای حال و هوای مردان سخت‌گیر مناسب‌تر است.

هودی با کفش های قهوه ای

تمام مد به ظاهر نیست. برخی از جنبه های آن در مورد آسایش و راحتی است. و این دومین ویژگی است که با این لباس به رعایت می شود. این مجموعه به جای بوت های خفن یا کفش‌های رسمی، بر روی کفش‌های کتانی قهوه‌ای رنگ تکیه می‌کند تا در عین راحتی، تم قهوه‌ای را حفظ کند.

در بالای کفش یک شلوار جین مشکی راسته و یک سویشرت قهوه ای روشن روی آن قرار دارد. این  ترکیب کفش قهوه ای و شلوار مشکی  شیک و جذاب به نظر می رسد، در حالی که هودی دنج شما را راحت نگه می دارد.

شلوار مشکی، کفش و هودی قهوه ای

شلوار مشکی، کفش و هودی قهوه ای

 

تیپ زمستانی چندلایه قهوه ای

مثل همیشه، لباس با کفش های قهوه ای شروع می شود. کفش های دربی برای این مورد مناسب اند. سپس یک شلوار جین آبی ساده با یک کمربند چرمی قهوه‌ای روی آن‌ها قرار می‌گیرد. یک پیراهن سفید یا آبی روشن داخل شلوار که روی آن یک پلیور یقه هفت قهوه ای روشن قرار می گیرد. تکه پایانی این پازل یک کت بامبر چرمی قهوه ای با تون رنگی شبیه به کفش است و کار شما تمام است.

قهوه ای وعنابی روشن

بسیاری بر این باورند که کفش های قهوه ای محدود به لباس هایی با رنگ های رسمی و ساده هستند، اما این لباس با کفش های قهوه ای خلاف این را ثابت می کند. با شروع از پایین، ما لوفر قهوه ای بدون جوراب داریم و بالای این مجموعه یک بلوز سفید است. بین این دو، شلوار عنابی روشن با کمربند قهوه ای قرار گرفته است. برخی ممکن است تصور کنند که این ترکیب عنابی و قهوه‌ای ناسازگاری‌های سبکی را نشان می‌دهد، اما بهتر از آنچه انتظار دارید از آب در می آید.

استایل کریستیانو رونالدو با کفش قهوه ای

کریس رونالدو ستاره پرتغالی دنیای فوتبال در مراسم کت والک معرفی محصولات پوشاک با برند خود با عنوان CR7 با یک تیپ جذاب ظاهر شد. او در این مراسم یک شلوار جین آبی به همراه یک کت سورمه ای به تن داشت و یکی از ساعت های میلیاردی کریس روی دستش خودنمایی می کرد. زیر کت یک پیراهن سفید و یک کراوات با طرح شطرنجی سرمه ای سفید خودنمایی می کرد. کامل کننده این استایل، یک کفش چرم قهوه ای زیبا از برند CR7 بود. خوبی این استایل برای ما این است که اکثر اجزای آن در کمد لباسمان پیدا می شود. و چه تیپی بهتر و کارشناسی شده تر از تیپی که رونالدو به تن کرده باشد!

 

کریستیانو رونالدو با کفش قهوه ای

 

سخن پایانی

تبدیل کمد پر از اقلام فردی به زرادخانه ای از لباس های شیک و همیشه سبز دشوار است. موثرترین روش برای مقابله با این مشکل این است که روی یک عنصر تمرکز کنید، کفش های قهوه ای در این مورد، و لباس های خود را در اطراف آن مچ کنید.

این روش نه تنها به خوبی کار می کند، بلکه در مقایسه با سایر روش ها بسیار سریع است. به علاوه، به این ترتیب، از کفش های قهوه ای خود استفاده های زیادی می کنید.

اگر هنوز هم نیاز به ایده های بیشتری برای ست کردن کفش قهوه ای با لباس های خود دارید پیشنهاد می کنم تا  اینجا کلیک کنید و تصاویر بیشتری در این مورد مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید